HaydarGame.Com Oyuncu Pazarı | HaydarGame - Türkiye'nin En Büyük Dijital Ürün ve Oyuncu Pazarı WhatsApp Destek
Sepetim
HaydarGame.Com Oyuncu Pazarı
HaydarGame.Com Oyuncu Pazarı

HaydarGame.Com Oyuncu Pazarı

HaydarGame.Com Nedir?


Çevrimiçi oyun severler için oynamak istedikleri oyunlarla alakalı ürün tiplerine basit şekilde erişmenin artık kolay bir yolu var. Herkesin rahatlıkla girebileceği bir ortam arayanlar, HaydarGame.com web sitesini ziyaret edebilir ve sunduğu servislerden yararlanmaya başlayabilir. HaydarGame çevrimiçi oyun portalı, üyelik hesabı açan kullanıcılarının hem oyun ürünlerinde satış işlemlerini gerçekleştirmelerini hem de arzu ettikleri ürünleri satın almalarını sağlayan bir site olması ile her oyun severin aklındaki bir site. İnternet sitesi üstünden bütün ürünlerini gösteriyor ve güvenli satın alma yöntemlerinin uygulanmasını garanti ediyor.


HaydarGame.Com’u Nasıl Kullanabilirim?


HaydarGame.com sitesinin nasıl kullanılacağı konusunu birçok kişi merak ediyor. Aslında kullanım açısından hiç zor bir site değil. Oyun sever herkes siteyi rahatlıkla kullanarak istedikleri işlemleri yapabiliyor.
HaydarGame oyun sitesi, kullanıcılarına yedi gün yirmi dört saat hiçbir kesinti olmadan ve müşteri memnuniyetine önem veren hizmet anlayışını barındıran bir web sitesidir. Çevrimiçi oyunları sevenlerin neler istediklerini oldukça iyi biliyor ve tanınmış oyunlarla alakalı her türlü ürünü hem güvenli hem de uygun ücret seçenekleri ile kullanıcılarına sunuyor. Satın alınan bütün oyun ürünleri, oyuncu hesaplarına oldukça hızlı bir şekilde işletiliyor.
Bu anlamda işlemler sırasında sitenin ne kadarlık bir komisyon aldığı sorulabilir. Bunun nedeni ürün alım satımı gerçekleştirmek isteyen kişiler eğer ki yüksek komisyon oranları varsa ürünlerini satmaktan vazgeçebilirler. Ancak HaydarGame sitesi yüksek komisyon oranlarına sahip değil. Yalnızca aradaki küçük bir aracı olarak hizmet veren HaydarGame sitesi bu anlamda oyun ürünlerindeki alım satım işlemlerinde herkese oldukça cazip bir fırsat sunuyor. Oyun ürününü satmak isteyenler için yalnızca %6 oranında bir satış komisyonu uyguluyor. Bu anlamda kendi ürünleri satmak isteyen herkesi teşvik ediyor.


HaydarGame.Com’da Güvenli Alışveriş


HaydarGame.com oyun portal sitesi, üyelik sistemi üstünden işlem yaptırdığından dolayı bütün alım ve satım işlemlerin güvenli olasını garantiliyor. Mobile Legends online Gb oyun kod ve ürünlerini satın almak isteyen kullanıcılar, her daim güvenli alışveriş işlem yollarını kullanıyor ve alışverişlerini en iyi ücretlerle en basit şekilde yapıyor.
Güvenli alışveriş açısından site kullanıcılarını bilgilendirirken, yapılan satın alma işleri esnasında ödemelerin hepsi 3D güvenli ödeme ve SSL sertifikası ile beraber diğer güvenlik önlemleri ile işlem adımlarının uygulandığını gösteriyor. Bütün müşterilerinin hesap verilerini şifreleme metotları ile koruma altına alıyor, üçüncü kişilerin eline geçmesini engelliyor. Güvenli hizmet koşullarına göre müşterilerinin verilerini hiç kimse ile paylaşmıyor ve paylaşılmasına da izin vermiyor.
HaydarGame.Com’da Dükkan Ve Satış
HaydarGame çevrimiçi oyun portalı, ülkemizdeki en güvenilir oyun ürünleri alışveriş işlemlerinin yapılabildiği bir internet sitesidir. Oyun kategorilerine göre çeşitli alternatifler sunulduğu için her kullanıcı satın almayı arzu ettiği ya da satış yapmak istediği oyun eşyalarını rahatlıkla işleme koyabiliyor.
Pazar ve satış destek servisleri de sunan bir portal olduğu için oyun eşyalarını satış yapan her kullanıcıdan satış oranı üstünden %6 gibi cüzi bir komisyon alınıyor ve uygun ücretlere, hızlı bir biçimde satış yapması sağlanıyor. Her kullanıcı çeşitli oyunları HaydarGame sitesi üzerinden kolaylıkla pazarlayabiliyor.
HaydarGame sitesi üzerinden pazarlanabilecek bu oyunlardan bazıları şu şekildedir;
Valorant

Lol
Rise online
Mobile Legends
PUBG Mobile
Metin2
Knight Online
Free Fire
Zula
BomBom
Bigpoint
Bigo Live


Yukarıda sayılan oyunları portal üzerinden satın almak ya da oyunlarınızı satmak mümkündür. Bu anlamda HaydarGame sitesi bir aracı işlevi görerek oyun dünyasında yapılan alım ve satım işlemlerinin daha güvenilir olmasını sağlıyor. Bu anlamda oyun alım ve satın alma işlemleri sırasında yaşanan sıkıntıların çoğu çözülmüş oluyor.
Yukarıda saydığımız tanınmış oyunlar için kod satış işlemlerini yapmak mümkün. Oyun portalı, üyelik hesabı mevcut olan kullanıcılarına oyunları üstünden para kazandırıyor. Bu anlamda satış yaparak para da kazanabileceğiniz bir site olarak ortaya çıkıyor.
Burada sayılan oyunlar herkes tarafından oynanan ve tercih edilen oyunlardır. Ancak HaydarGame sitesinde yalnızca bu oyunları değil başka her türlü çevrimiçi oyunu da bulmak ve bu oyunların ürünlerini satmak ya da almak mümkün.
Diğer oyunlar kadar tercih edilmese de HaydarGame sitesi üzerinden alım ve satım işlemlerinin yapılabildiği oyunları şu şekilde sıralamak mümkün;


World of Knight
HomekoŞehri
YourKO
TheMyKO
TheKnightEmpire
FrienzKO
DarkKO
OldSchoolKO
HomekoWorld
EUKO
KO4FUN


Burada sayılan oyunların çoğu aslında Knight Online oyununa ait olan private sunuculardır. PVP serverler olarak da bilinen bu tür sunucular ile insanlar istedikleri tarzda Knight Online deneyimi yaşayabiliyorlar. Knight Online oyununu emek ya da Ws server olarak oynamak isteyen ya da her ikisinin de özelliklerini barındıran bir şekilde oynamak isteyen istedikleri pvp serveri seçerek bu isteklerini giderebiliyorlar. Bu pvp serverlerin her birinin ayrı özellikleri mevcut olup istediğiniz her birine katılmanız mümkün.
Knight Online ana sunucusu haricinde oldukça fazla sayıda pvp server mevcuttur. Ülkemizde artık Knight Online ana sunucusundan çok pvp server Knight Online oyunları daha fazla oynanır. Bu anlamda bu oyunlarda yapılan oyun içi ve dışı satın alma ve satış işlemleri HaydarGame sitesinin portal kısmından kolayca yapılabilir.


HaydarGame.Com Rise Online


Çevrimiçi oyun piyasasında, Rise online GB oyunu, Türk yazılımcılarca geliştirilmiş ve mili bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Savaş stratejisi üstüne kurulu olan bir oyundur ve oyuncular, oyun parası olarak da bilinen e-pin kodu satın alarak, oyuna ait olan dükkandan oyunda kendilerini güçlü gösterecek eşyaları satın almaları mümkün oluyor.
HaydarGame oyun portalı Rise online oyuncularının gereksinim duyacağı tüm eşya ve ürünleri bir arada satın alma olanağı oluyor ve destek servislerinden yararlanılarak satın alınması sağlanıyor. Rise oyunları için işlem yapma hevesinde olan kullanıcılar, kategoriler sekmesinden oyun başlığını seçip bütün ürün tiplerini bir arada görüntülemesi mümkün oluyor.


HaydarGame.Com 7/24 Canlı Destek


HaydarGame oyun portalı internet sitesi, hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren bütün kullanıcılarına en iyi destek servislerini sunuyor. Çevrimiçi işlemler yapmak isteğinde olan tüm kullanıcılar için canlı destek ve WhatsApp üzerinden konuşabilecekleri destek hatlarını barındırıyor. Eğer ki siz de WhatsApp uygulamasına sahipseniz ve HaydarGame sitesi hakkında sormak istediğiniz şeyler varsa bu hat üzerinden kolaylık sorularınızı sorabilirsiniz. Burada sorularınıza hızla cevap verilerek her türlü soru ve görüşünüzün değerlendirilmesi sağlanır.
Canlı destek servisleri yedi gün yirmi dört saat sunuluyor ve canlı görüşme yapmayı isteyenler, konuşma düğmesine tıklayıp müşteri temsilcisi ile anında iletişim kurabiliyor. En tanınmış oyunlar için satın alma işlerini yapacak olan kişiler, satın alma uygulaması öncesinde ve daha sonra da destek servislerini kullanması mümkün oluyor. Yedi gün yirmi dört saat canlı destek servisine herkes çok rahat bir biçimde erişebiliyor ve her türlü problem için çözüm önerileri alınması mümkün oluyor.

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.